Spoločnosť WebUGet sme založili v roku 2015. Sme profesionáli s dlhoročnými praktickými skúsenosťami z oblasti informačných technológií. Naše skúsenosti sme získali pri práci na projektoch pre veľké spoločnosti, ako sú mobilní operátori, automobiloví predajcovia, realitné kancelárie a ďalší. 

Spoločnosť WebUGet s.r.o. poskytuje nasledovné služby:

  • Vývoj webových aplikácií pre malé a stredné firmy; aplikácie bežia v prostredí webového prehliadača
  • Tvorba webových stránok, e-shopov, nasadzovanie voľne dostupných publikačných systémov a e-shopov ako sú Wordpress, Prestashop, Joomla, Magento a ďalšie; preferujeme ale naše vlastné riešenia
  • Vývoj mobilných aplikácií na platforme Apple (iPhone, iPad)
  • Riešenia problémov s počítačmi, pričom sa zameriavame na problémy softvérového charakteru, vykonávame inštalácie a reinštalácie operačných systémov
  • Konzultácie v oblasti počítačových sietí pre domácnosti a firmy
  • Montáž a upgrade počítačových zostáv

Špecializujeme sa predovšetkým na tvorbu business aplikácií pre malé a stredné firmy. Naše aplikácie nevyžadujú žiadny špeciálny softvér, nakoľko bežia v prostredí webového prehliadača.


Sme otvorení spolupráci s neziskovými organizáciami a občianskymi združeniami s obmedzeným rozpočtom, ktorým ponúkame naše služby za zaujímavé ceny.


Ak vlastníte alebo pracujete pre spoločnosť, ktorá potrebuje vylepšiť interné procesy / komunikáciu / logistiku, naplánovať a vyvinúť špecifickú aplikáciu pre špecifické procesy, sme tá správna voľba pre vás. Ak sme vás zaujali, dohodnite si s nami stretnutie už dnes.

Kontaktujte nás