Webstránky
web

Vy viete, čo chcete, my vieme, ako na to. Vytvoríme pre Vás profesionálne vyzerajúcu a perfektne fungujúcu webovú stránku. Nebojíme sa pokročilých funkcií ako sú rezervačné či objednávkové systémy.

Začínajúcim podnikateľom naša firma ponúka tvorbu webových stránok a ušitie systémov na mieru za zaujímavé ceny. Viac info pre začínajúcich podnikateľov 

E-shopy
eshop

Radi Vám pripravíme E-shop na mieru. Staviame na overenom riešení Prestashop a na vyskúšaných a praxou preverených moduloch.

 
Mobilné aplikácie

Android alebo iOS? Nám na tom nezáleží. Mobilné aplikácie od nás spustíte na oboch platformách.

Online marketing
web

Poradíme Vám, ako z Vašich online zdrojov vyťažiť čo najviac.

 
Internetové aplikácie
web app

Evidencia služobných ciest, správa firemného vozidlového parku či objednávanie obedov - to sú len niektoré z oblastí, kde sa naše internetové aplikácie už využívajú.

V prípade osobitých požiadaviek vám vieme ponúknuť aplikácie šité na mieru. Vaše návrhy a pripomienky s vami radi prekonzultujeme osobne, telefonicky alebo mailom.

Webhosting
webhosting

Spoločne nájdeme ideálny webhosting pre Váš projekt - menší aj väčší. Na zdieľaných, virtuálnych alebo dedikovaných serveroch. Spolupracujeme s poprednými slovenskými webhostingovými spoločnosťami.

 
Siete a poradenstvo
sieť

Nelámte si hlavu s návrhom a realizáciou siete vo Vašej domácnosti alebo firme. Poradíme, navrhneme, zrealizujeme.

Správa počítačov
správa počítačov

Zverte svoje počítače do správy nám. Postaráme sa o ich bezchybné fungovanie, pravidelné aktualizácie, údržbu a obnovu, keď sa stanú zastaranými.